2019

12. 01.

Slalom Race Seleška

Jozef Béreš sen. - technická porucha

26. 01.

Traiva Rally Cup I.

Roman Odložilík - 5. miesto absolútne, 2. miesto F4

Jiří Gerych - 18. miesto absolútne, 3. miesto F2

Lenka Kaločová - 37. miesto absolútne, 11. miesto F2

Zimná Minirally Levoča

02. 02.

Jozef Béreš jun. - 1. miesto absolútne

Roman Odložilík - 2. miesto absolútne

Traiva Rally Cup II.

Jiří Gerych - 11. miesto absolútne, 4. miesto F2

Lenka Kaločová - 18. miesto absolútne, 7. miesto F2

09. 02.

Ve Stopě Valašské Zimy

Lenka Kaločová - 101. miesto absolútne, 69. miesto trieda A

Slalom Race Drienovec

23. 02.

Jozef Béreš sen. - technická porucha

Schneerosen Rallye 

Roman Odložilík - 1. miesto absolutne

09. 03.

Slalom Race Cestice

Jozef Béreš sen. - technická porucha

23. 03.

Traiva Rally Cup III.

Roman Odložilík - technická porucha

Jiří Gerych - 24. miesto absolútne, 9. miesto F2

29. 03.

Valašská Rally ValMez

Jozef Béreš jun. - 18. miesto absolútne, 5. miesto MSR

Roman Odložilík - 19. miesto absolútne, 6. miesto MSR

12. 04.

Rallysprint Kopná

Roman Odložilík - 7. miesto absolutne

Jiří Gerych - technická porucha

20. 04.

Traiva Rally Cup IV.

Roman Odložilík - technická porucha

Lenka Kaločová - 29. miesto absolútne, 16. miesto F2

26. 04.

Rally Šumava Klatovy

Roman Odložilík - 7. miesto absolútne

Rally Tatry

04. 05.

Jozef Béreš jun. - 5. miesto absolútne

Jozef Béreš sen. - technická porucha

Traiva Rally Cup V.

Jiří Gerych. - 11. miesto absolútne, 2. miesto trieda F2

Lenka Kaločová - 15. miesto absolútne, 4. miesto trieda F2

Minirally Cup Kopřivnice

Jiří Gerych - 4. miesto absolútne, 1. miesto trieda B7

11. 05.

RS Košický Klečenov

Jozef Béreš sen. - 5. miesto absolútne, 4. miesto trieda 4

Rallye Český Krumlov

18. 05.

Roman Odložilík - havárie

RallyKopr Cup 

Jiří Gerych - 4. miesto absolútne, 2. miesto trieda DO 1600

01. 06.

Rally Vyškov

Roman Odložilík - 2. miesto absolútne

02. 06.

Traiva Rally Cup VI.

Roman Odložilík - 1. miesto absolútne

Jiří Gerych - 14. miesto absolútne, 3. miesto F2

Lenka Kaločová - 26. miesto absolútne, 11. miesto F2

08.06.

RS Čakanovce

Jozef Béreš sen. - 2. miesto absolútne

14.06.

Rally Hustopeče

Roman Odložilík - 5. miesto absolútne, 2. miesto MSR

22.06.

RS Družstevná

Dominik Benček - 2. miesto absolútne

29.06.

RS Mokrance

Jozef Béreš sen. - 1. miesto absolútne

06. 07.

Rally Prešov

Jozef Béreš jun. - 3. miesto absolútne

Jozef Béreš sen. - 8. miesto absolútne, 1. miesto trieda HK2

Dominik Benček - 12. miesto absolútne, 4. miesto trieda 3

12.07.

Rally Bohemia

Roman Odložilík - 8. miesto absolútne, 6. miesto MČR

13.07.

Rally KoprCup II.

Jiří Gerych - 9. miesto absolútne, 1. miesto trieda do 1600

27.07.

Rally Pačejov

Roman Odložilík - havárie

28.07.

Race Šaca

Dominik Benček - 1. miesto absolútne

10.08.

Race Jahodná

Dominik Benček - 1. miesto absolútne

16.08.

Barum Rally

Roman Odložilík - havárie

Jozef Béreš sen. - technická porucha

30.08.

Rally Trebišov

Roman Odložilík - 3. miesto absolútne

Dominik Benček - 9. miesto absolútne, 2. miesto trieda 3

Jozef Béreš sen. - zdravotné problémy spolujazdca

01.09.

Slalom Race Cestice II.

Jozef Béreš sen. - 1. miesto absolútne

Dominik Benček - 3. miesto absolútne

20.09.

Rallye Veľký Krtíš

Roman Odložilík - 4. miesto absolútne

Dominik Benček - technická porucha

Jozef Béreš sen. - technická porucha

21.09.

Traiva Rally Cup VII.

Lenka Kaločová - 29. miesto absolútne, 13. miesto F2

Jiří Gerych - technická porucha

Race Slanec

Dominik Benček - 1. miesto absolútne

14.09.

28.09.

MRC Kopřivnice II.

Dominik Benček - 3. miesto absolútne

12.10.

Traiva Rally Cup VIII.

Roman Odložilík - 1. miesto absolútne

Lenka Kaločová - 24. miesto absolútne, 11. miesto F2

18.10.

Rally Košice

Roman Odložilík - 3. miesto absolútne

Jozef Béreš sen. - 10. miesto absolútne, 1 miesto trieda HK2

Jozef Béreš sen. - 10. miesto absolútne, 1 miesto trieda HK2

Dominik Benček - technická porucha

19.10.

Rally KoprCup III.

Jiří Gerych - 13. miesto absolútne, 4. miesto tride do 1600

26.10.

Rally Vsetín

Roman Odložilík - 3. miesto absolútne

Jiří Gerych - 43. miesto absolútne, 1. miesto trieda 15

16.11.

Traiva Rally Cup IX.

Roman Odložilík - 2. miesto absolútne

 - mimo poradia, testovanie druhého vozidla

Jiří Gerych - 20. miesto absolútne, 4. miesto F2

Lenka Kaločová - 35. miesto absolútne, 13. miesto F2

22.11.

AUTO SHOW Slovakiaring

Roman Odložilík - 2. miesto absolútne

Jozef Béreš jun. - 3. miesto absolútne

Dominik Benček - 23. miesto absolútne, 3. miesto trieda 3

30.11.

Mikuláš Rally Slušovice

Roman Odložilík - technická porucho

7.12.

Pražský Rallysprint

Jan Černý - 1. miesto absolútne